A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Державна служба України з надзвичайних ситуацій інформує

Що варто знати про декларацію відповідності об'єкта нормам пожежної безпеки?

ГУ ДСНС України в Черкаській області інформує жителів громади щодо отримання адміністративної послуги «реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки».

08:27:33 26.01.2022

ГУ ДСНС України в Черкаській області інформує: рятувальники закликають громадян дотримуватися правил безпеки у побуті під час опалювального сезону!

Пожежі у побуті, на жаль, явище нерідкісне. Через власну недбалість та нехтування елементарними протипожежними правилами, громадяни наражають на небезпеку своє життя та здоров’я, а також оселю і майно. Найстрашніше, що через безвідповідальність однієї людини можуть постраждати інші – члени родини, сусіди або ж співмешканці багатоквартирного будинку. Особливої актуальності ця проблема набуває в осінньо-зимовий період, коли для обігріву помешкань громадяни застосовують пічне опалення, каміни та електричні прилади.

09:09:22 13.01.2022

ГУ ДСНС України в Черкаській області інформує: рятувальники проводять попереджувальну роботу, аби запобігти нещасним випадкам на водоймах у зимовий період

Та попри численні застереження, люди продовжують наражати свої життя на небезпеку. Хтось це робить заради кількох рибин. Дехто вважає, що легкого морозу достатньо, аби найближчий ледь замерзлий ставок можна було б використовувати як ковзанку. Кожен цей випадок - не лише порушення правил безпеки і байдуже ставлення до свого здоров'я, а й поганий приклад дітям.

09:04:17 13.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора