Тальнівська міська територіальна громада

Тальнівське управління Звенигородської філії Черкаського обласного центру зайнятості інформує

Урядова програма "Власна Справа"

Важливо підтримувати бізнес у цей важкий для країни час, адже він став надійною опорою не лише для своїх робітників, а й для наших захисників.

15:46:40 11.07.2024

Учасник бойових дій — людина з величезним досвідом, здобутими чи вдосконаленими навичками, які стануть допоміжними в житті. А ще часто — людина, яка не хоче повертатися до старого місця роботи і потребує перекваліфікації чи навчання.

12:21:39 01.07.2024

Робота без бар’єрів: отримати компенсацію за облаштування робочого місця людини з інвалідністю можна подавши заяву через портал Дія https://is.gd/NSXwdS

12:18:27 01.07.2024

МІНЕКОНОМІКИ ЗАКЛИКАЄ ПІДПРИЄМЦІВ ПРИЄДНУВАТИСЯ ДО ПОЛІТИКИ «ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ»

Уряд запровадив нову державну політику «Зроблено в Україні». Її мета – сприяння розвитку українських виробників та стимулювання попиту на українські товари. Підприємці, які виробляють в Україні, створюють додану вартість та робочі місця, отримують від держави найбільше сприяння. Крім того, при купівлі українських товарів до 40 % коштів через сплачені податки повертаються у бюджет на потреби Сил безпеки та оборони. Як підприємству стати частиною «Зроблено в Україні»?

09:42:43 27.06.2024

Грантова програма

А ви знали, що можна отримати мікрогрант за програмою "Власна справа" у розмірі 75 тисяч гривень без виконання умови щодо створення нових робочих місць?

11:42:56 20.06.2024

Компенсація за облаштування робочого місця для особи з інвалідністю

Станом на сьогодні вже 6 роботодавців нашої громади отримали компенсацію за облаштування робочих місць для 6 працевлаштованих людей з інвалідністю. Розмір виплаченої компенсації становить більше 400 тис. грн.

11:40:35 20.06.2024

Важлива інформація

Колись в іншому — довоєнному житті, ми і подумати не могли, що будемо асоціювати дрони із брендом «made in Ukraine».

10:46:28 22.05.2024