Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Рішення виконавчого комітету від 16.05.2024

№ 102 «Про нагородження відзнаками виконавчого комітету Тальнівської міської ради»

№ 103 «Про схвалення звіту про виконання бюджету Тальнівської міської територіальної громади за 1 квартал 2024 року» (додаток) (додаток до звіту)

№ 104 «Про затвердження Порядку встановлення меморіальних та інформаційних дошок, присвячених полеглим захисникам України, на території населених пунктів Тальнівської міської територіальної громади»

№ 105 «Про встановлення меморіальних дошок полеглим захисникам. (додатки)

№ 106 «Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Ігнатенко Анастасії Олександрівні»

№ 107 «Про надання  дозволу  на  вчинення  правочинів щодо купівлі-продажу земельної ділянки в інтересах малолітнього Бондаренка Іллі Ярославовича»

№ 108 «Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо купівлі-продажу по 1/4 частини  квартири в інтересах дітей Белей Тимофія Віталійовича, Белей Анастасії Віталіївни»       

№ 109 «Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири в інтересах малолітньої Лещенко Тетяни Володимирівни»

№ 110 «Про надання дозволу  на укладання  договорів оренди  земельної  ділянки  в інтересах  малолітньої Рябець Ніколь Денисівни»

№ 111 «Про надання Рум’янцеву Павлу Станіславовичу статусу дитини, позбавленої батьківського піклування»

№ 112 «Про затвердження витрат для проведення заходів відділу служби у справах дітей Тальнівської міської ради на 2024 рік»  

№ 113 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 25.12.2023 № 402 «Про визначення переліку об’єктів та видів безоплатних громадських робіт та оплачуваних суспільно-корисних робіт»»

№ 114 «Про виконання програми Тальнівської міської територіальної громади «Територіальна оборона» на 2022 - 2024 роки»

№ 115 «Про затвердження звіту з незалежної оцінки ринкової вартості комунального майна Тальнівської міської територіальної громади в особі Тальнівської міської ради»

№ 116 «Про підсумки проведення опалювального сезону 2023-2024 років та завдання щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, підприємств комунальної власності Тальнівської міської ради, об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років» (продовження додатку 1)

№ 117 «Про створення постійно діючої комісії з виявлення, взяття на облік та збереження безхазяйного майна, відумерлої спадщини та прийняття такого майна у комунальну власність Тальнівської міської територіальної громади»

№ 118 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 18.03.2021 № 110 «Про затвердження Положення про квартирний облік та складу житлової комісії при виконавчому комітеті Тальнівської міської ради»»

№ 119 «Про надання дозволу на проведення земляних робіт»

№ 120 «Про надання дозволу Басок В.А. та членам його сім’ї на приватизацію житлового будинку за адресою: Черкаська область,Звенигородський район, с.Легедзине, вул. Вишнева, будинок 8.

№ 121 «Про взяття на квартирний облік»

№ 122 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Тальнівської міської ради від 17.06.2021 № 204 «Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території населених пунктів Тальнівської міської територіальної громади»»

№ 123 «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території Тальнівської міської територіальної громади»

№ 124 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 20.10.2022 № 230 «Про визначення обсягів пайової участі власників тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення в утриманні об’єктів благоустрою»» (додатки)

№ 125 «Про надання згоди орендарю ТОВ «Колві Грін Енерджі» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого приміщення»

№ 126 «Про затвердження акту обстеження нерухомого майна постійно діючою комісією з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, відумерлої спадщини та взяття на облік як об’єкт безхазяйного нерухомого майна, розташованого за адресою: вул. Івана Мазепи,б/н, с. Криві Коліна, Звенигородського р-ну, Черкаської обл.»

№ 127 «Про відмову у видачі дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок за адресою: Черкаська обл., с. Гордашівка, вул. Івана Богуна, буд.70»

№ 128 «Про відмову у видачі дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок за адресою: Черкаська обл., с. Папужинці, вул. 8-го Березня, буд.6»

№ 129 «Про відмову у видачі дубліката свідоцтва про право власності на житловий будинок за адресою: Черкаська обл., с. Кобринове, вул. Жовтневої Революції, буд.35»

№ 130 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.11.2022 № 273 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток з надання адміністративних послуг відділом Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради» зі змінами»

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора