Тальнівське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області інформує

З метою забезпечення принципів прозорості і відкритості у діяльності Держпродспоживслужби, профілактики правопорушень у сфері захисту прав споживачів та підвищення рівня поінформованості суспільства Держпродспоживслужбою створено та забезпечено функціонування телеграм-каналу «Захист прав споживачів» (посилання: https://t.me/zahust_prav).

11:48:39 15.08.2023

Дотримання вимог санітарного законодавства  при застосуванні пестицидів, агрохімікатів та засобів захисту рослин

У сільськогосподарській діяльності суб’єктами господарювання використовуються різні агрохімікати, пестициди,засоби захисту рослин, які призначені для боротьби з бур’янами, хворобами та шкідниками рослин, а також для підвищення урожайності.

13:32:49 26.05.2021