A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я пропонуємо ознайомитися із сайтом даної Програми та знайти для себе відповіді на важливі питання

Переходьте за посиланням: https://www.howareu.com/

 

Для кого
і для чого «Ти як?

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

 

Прийміть душ самозаспокоєння!

Як ви сьогодні? Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично? Чи пам’ятаєте, яким на смак був ранковий салат?

12:09:18 21.08.2023

Чому підтримка крутіша за антидепресанти

Слухаємо новий епізод подкасту «Простими словами». Його гостя, неврологиня, директорка державного «Центру психологічного здоровʼя та реабілітації ветеранів "Лісова поляна"» Ксенія Возніцина, розповіла про вигоряння, крайнощі щодо ПТСР і те, як зустрічати людей, які повертаються й будуть повертатися з війни.  Повний випуск доступний на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Soundcloud та YouTube. Спецсезон подкасту від The Village Україна присвячений темі здоровʼя під час війни та виходить у межах програми «Ти як?»

08:31:07 15.08.2023

Як допомогти дитині подолати страх повітряної тривоги?

«Увага! Повітряна тривога!»  Раптовий звук сирени щоразу змушує здригатися. Здавалося б, ми вже знаємо, що це, і як треба діяти, але ніби підвисаємо і нічого не можемо з собою зробити — ці кілька секунд треба пережити. Для дітей все значно складніше.

12:35:42 25.07.2023

Заведіть «Щоденник подяки»

Коли здається, що радіти нічому, що світ навколо втратив кольори, заведіть «Щоденник подяки». Проста вправа підсвітить хоч і найдрібніші, але світлі моменти життя, допоможе зберегти сили, подарує відчуття спокою.

12:31:51 25.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора