У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

У межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я пропонуємо ознайомитися із сайтом даної Програми та знайти для себе відповіді на важливі питання

Переходьте за посиланням: https://www.howareu.com/

Для кого
і для чого «Ти як?

Кожна людина народжується зі здатністю протистояти стресу. Але в наш час цей запас стійкості швидко виснажується через війну та невизначеність. А нам усе ще треба дбати про близьких та працювати на перемогу.

Хотілося б, щоб українці звернули увагу на свій емоційний стан і взяли відповідальність за нього. А “Ти як?” допоможе знаходити в собі сили щодня, навчитися піклуватися про себе, опановувати стрес, тривогу, гнів тощо.

Як зрозуміти,що ви емоційно виснаженні

У шаленому ритмі життя, у тривалій напрузі ми не відразу помічаємо, як виснажуємося. Здається, тримаємося, та з кожним днем все гірше. У цей час важливо помітити дзвіночки про втому, що накопичилася, і вчасно потурбуватися про свій стан — змінити діяльність, звички, переглянути режим сну й харчування, спосіб проведення вільного часу тощо.

09:37:22 03.02.2024

Чому під час повітряної тривоги нам хочеться чути звуки вибухів?

Під час повітряної тривоги ми можемо впіймати себе на моторошній думці, що чекаємо вибухів, а коли чуємо їх — ніби відчуваємо певне полегшення. Так само підсвідомо можемо романтизувати хвилини небезпеки, коли загроза минає — згадувати обстріли, час в укритті чи блекаути з певним теплом, і це лякає

18:15:41 28.12.2023

Здорове тіло — це ключ до щасливого життя. А отримати цей ключ можна, якщо не забувати приділяти час фізичним вправам!

Доросла людина повинна щодня бути фізично активною. Рекомендується приділяти принаймні 150 хвилин активності середньої інтенсивності або 75 хвилин активності високої інтенсивності на тиждень.

11:29:16 28.12.2023

Прийміть душ самозаспокоєння!

Як ви сьогодні? Простежте, як проходить ваш день. Чи дійсно ви присутні там, де перебуваєте фізично? Чи пам’ятаєте, яким на смак був ранковий салат?

12:09:18 21.08.2023