A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Новини

Дата: від до Скинути

Правильне харчування –  запорука здоров’я дітей

 Закупівля продуктів харчування для шкіл та садочків є дуже важливою складовою здорового харчування дітей. Цей процес повинен бути добре організованим, продуманим і відповідати вимогам здоров’я та безпеки. Основними принципами і цілями закупівлі продуктів для дітей нашої громади є забезпечення смачних та відповідних вимогам харчування продуктів та стандартам якості. Перш за все, враховують раціон та потреби дітей різного віку, їхні харчові уподобання та дієтичні обмеження.

16:33 22.02.2024

    Новини футзалу

Наприкінці минулого 2023 року у місті Монастирищі проходив чемпіонат області з футзалу  у трьох вікових групах. Участь у цих цікавих та напружених змаганнях  взяли юні футболісти Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи 2011-2012, 2013-2014 та 2015-2016 років народження.

12:19 22.02.2024

  Вечір пам’яті 10 річниці Революції Гідності «Небесна Сотня»

Днями у КЗ «Тальнівський будинок культури» корпус №1 відбувся захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Тальнівчани та гості зібралися, аби вшанувати тих, хто загинув під час трагічних подій Революції Гідності та повномасштабного вторгнення росії в Україну.

10:02 22.02.2024

Для міського голови Василя Сідька  завжди велика честь вітати з Днем народження почесних жителів  нашої громади. Адже ці люди своєю багаторічною сумлінною працею здобули авторитет і повагу, а також є джерелом досвіду і мудрості для молодого покоління

Сьогодні  з великою приємністю  Василь Петрович завітав у гості, щоб привітати з 75-річним ювілеєм чудову людину, талановиту, творчу учительку рідної мови, почесну громадянку міста Любов Андріївну Нерубайську.

15:00 21.02.2024

 Результати ІІ етапу                           конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН                          Тальнівської міської територіальної громади

Незважаючи на повітряну тривогу, 17-18 лютого 2024 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.  Дякуючи Збройним силам України, його вдалося провести у повному обсязі. Тальнівську міську територіальну громаду представляли 27 конкурсантів, які захищали 29 науково-дослідницьких робіт із Тальнівського НВК, Тальнівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Тальнівського ліцею, Тальнівської гімназії №3, Кривоколінського ліцею, Легедзинської ЗОШ І-ІІІ ст., Майданецької ЗОШ І-ІІІ ст., Тальянківської гімназії, Тальнівського будинку дітей та юнацтва. Захист робіт проходив дистанційно у три тури: заочне оцінювання робіт, постерний захист та наукова конференція. Загальна оцінка виводилась за трьома критеріями. Ось наші результати:                 

15:30 20.02.2024

    Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні -відважних сучасників, які своєю любов’ю до України, силою духу й самовідданістю  змінили хід історії нашої Держави, пожертвували власним життям заради нашого європейського майбутнього.

09:00 20.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора