A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Рішення 44 позачергової сесії 8 скликання від 11.07.2023

44/8-1. Про затвердження Порядків складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів комунальних підприємств та комунальних некомерційних підприємств в галузі охорони здоров’я, що перебувають у комунальній власності Тальнівської міської ради (Додаток 1, Додаток 1 до порядку, Додаток 2, Додаток 2 до порядку)

44/8-2. Про затвердження мережі закладів освіти Тальнівської міської ради на 2023-2024 навчальний рік

44/8-3. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Тальнівської міської територіальної громади об’єктів нерухомого майна, яке знаходиться у власності Агрофірми «Хлібороб» у формі Товариства з обмеженою відповідальністю (код ЄДРПОУ 30702633)

44/8-4. Про припинення права оперативного управління та вилучення з оперативного управління КНП «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» ТМР житлового будинку

44/8-5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів на території Тальнівської міської ради (Тальнівська міська територіальна громада)

44/8-6. Про надання згоди на розроблення землевпорядної документації гідрологічного заказника місцевого значення «Урочище Одая»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора