До уваги представників малого та середнього бізнесу!

Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської Агенції регіонального розвитку, Черкаського обласного об’єднання організацій роботодавців та Черкаської торгово-промислової палати та Регіональної ради підприємців в Черкаській області організовують захід для підприємців Черкаської області, на якому презентуватимуть грантові можливості для малого та середнього бізнесу.

12:42:56 02.08.2023

У рамках підсилення спроможності громад

Спеціалісти управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради взяли участь у тренінгу «Підсилення спроможності громад і місцевих неурядових організацій до залучення ресурсів на розвиток». Навчання  організовано Фондом Східна Європа в межах програми «Стійкість» і тривало з 26 по 28 липня 2023 року в Центрі імені Андрея Шептицького Українського католицького університету. На тренінгу обговорювалися питання управління фінансами під час проєктування, а також технічні та цифрові засоби реалізації проєктів.

11:46:21 02.08.2023