Тальнівський музей історії Тальнівської міської ради

Тальнівський музей історії Тальнівської міської радиФото без опису

Тальнівський музей історії Тальнівської міської ради - це науково-дослідний та культурно-освітній заклад, створений для вивчення, збереження, використання та популяризації музейних предметів та музейних колекцій з науковою та освітньою метою, залучення громадян до надбань національної та світової культурної спадщини.

Тальнівський музей історії Тальнівської міської ради містить музейні експонати, що висвітлюють історію України, міста та громади через призму доль людей, які брали участь в історичних процесах, будували та розбудовували Тальнівщину. Експозиції музеїв побудовані в контексті бачення історії сучасної України.

Основними напрямами діяльності музею є науково-дослідна, культурно-освітня діяльність, комплектування музейних зібрань, експозиційна, фондова, видавнича, виставкова, пам'яткоохоронна робота, а також діяльність, пов'язана з науковою атрибуцією, класифікацією музейних предметів, які можуть бути визначеними як культурні цінності, з метою включення до Музейного фонду України.

Найменування закладу культури

ПІБ керівника