Стратегія розвитку Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року

Оголошення про початок  розроблення проекту стратегії розвитку Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року

Запрошуємо активних мешканців громади
взяти участь у формуванні стратегії розвитку
Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року

На даний час робоча група з підготовки проекту Стратегії розвитку
Тальнівської міської територіальної громади проводить збір статистичних даних і  опитування її мешканців, в тому числі підприємців, за окремими анкетами
для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. З метою врахування думки максимальної кількості жителів нашої громади, просимо вас долучитися до участі в анкетуванні:

Анкета для жителів - http://surl.li/ldolk Фото без опису

Анкета для підприємців - http://surl.li/ldqkq Фото без опису

Думка жителів та суб’єктів господарювання є важливою та буде врахована при визначенні пріоритетних завдань і шляхів розвитку Тальнівської міської територіальної громади. Крім того, небайдужі громадяни можуть подавати на розгляд робочої групи свої пропозиції, висловлювати власне бачення подальшого розвитку громади.  Ідеї цих проектів буде розглянуто та проаналізовано робочою групою з розробки проекту Стратегії і визначено найважливіші з них. За результатами буде сформовано План заходів з реалізації Стратегії розвитку громади на 2024–2027 роки з джерелами фінансування. Форми отримання та оприлюднення інформації щодо Стратегії можуть бути різними: тексти, фотографії, відео, аудіо, презентації тощо. Головне – спільно визначити, якою ми хочемо бачити нашу Тальнівську міську територіальну громаду в результаті реалізації майбутньої Стратегії.

З пропозиціями щодо Стратегії розвитку Тальнівської міської територіальної громади звертатись в управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Тальнівської міської ради, кабінет 203 за телефоном (04731) 3 09 77 або на електронну пошту: talnefin@ukr.net

__________________________________

Рішення сесії міської ради від 27.04.2023 №40/8-3 «Про початок розроблення проекту стратегії розвитку Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року»

Розпорядження міського голови від 29.08.2023 №24-Р "Про утворення робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року, затвердження її складу і положення"

Розпорядження міського голови від 21.09.2023 №28-Р  «Про внесення змін до розпорядження міського голови від 29.08.2023 №24-Р «Про утворення робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року, затвердження її складу і положення»».

Презентація першого засідання робочої групи з підготовки проекту Стратегії розвитку Тальнівської міської територіальної громади на період до 2027 року.