Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Новини

Комунальне підприємство "Водоканал" пропонує наступні вакансії

Комунальне підприємство "Водоканал" Тальнівської міської ради (об`єкт критичної інфраструктури) у зв`язку з вакантними посадами, які потребують термінового заповнення, запрошує спеціалістів на такі посади:  

16:57:24 27.09.2023

Комунальне підприємство "Водоканал" Тальнівської міської ради має намір здійснювати оснащення вузлами комерційного обліку холодної води

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ! У відповідності з Законом України "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання" надалі -Закон, оператор зовнішніх інженерних мереж Комунальне підприємство "Водоканал" Тальнівської міської ради має намір здійснювати оснащення вузлами комерційного обліку холодної води наступні будівлі:  

14:58:01 15.09.2023

Потужний генератор від країн ЄС

Сьогодні наша громада у рамках гуманітарної допомоги від країн ЄС отримала потужний генератор для потреб комунального підприємства «Водоканал» Тальнівської міської ради.

14:10:33 09.08.2023

У рамках налагодження водопостачання

У рамках налагодження водопостачання у сільській місцевості нашої громади комунальним підприємством «Водоканал» Тальнівської міської ради введено в експлуатацію свердловину у с. Онопріївка по вул. Центральній, яка до цього довгий період не використовувалася.

08:29:07 05.07.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора