Комунальне підприємство "Водоканал" пропонує наступні вакансії

Дата: 27.09.2023 16:57

Фото без описуКомунальне підприємство "Водоканал" Тальнівської міської ради (об`єкт критичної інфраструктури) у зв`язку з вакантними посадами, які потребують термінового заповнення, запрошує спеціалістів на такі посади:

1. Слюсар аварійно відновлювальних робіт дільниці водопостачання, заробітна плата  10305,00 грн.

Кваліфікаційні вимоги: Професійно-технічна, загальна середня освіта, стажування на підприємстві, без вимог до стажу роботи.

Основними завданнями є:

• Ремонт водопровідної мережі під керівництвом майстра дільниці водопостачання.
  • Поточний ремонт водопровідних мереж і бере участь у більш складних видах ремонту устаткування.
  • Роботи по благоустрою та підтримці  санітарного  стану  охоронних  зон свердловин  та  насосних  станцій.

1. Машиніста автопідйомника дільниці з технічного обслуговування мереж вуличного освітлення, заробітна плата  10290,00 грн.

Кваліфікаційні вимоги:
Попередній освітньо-кваліфікаційний рівень – «Машиніст автопідйомника»

Основними завданнями є:

•  Керувати автопідйомником під час підіймання людей на висоту під час виконання робіт на мережі вуличного освітлення. Виконувати технічне обслуговування автопідйомника, яким керує, бере участь у його плановому запобіжному ремонті.

З нами ви отримаєте:

• Офіційне працевлаштування;
  • Оплачувану відпустку та лікарняний;
  • Підвищення кваліфікацій та розвиток;
  • Професійний та кар`єрний ріст.

Підприємство є об`єктом критичної інфраструктури, забезпечуємо бронювання військовозобов`язаних спеціалістів згідно чинного законодавства.

Контактний телефон для довідок: 098 846 25 31, 3 09 30.

АДМІНІСТРАЦІЯ КП «ВОДОКАНАЛ» ТМР