Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Безбар’єрність

Тальнівська громада без бар'єрів

 

Для людей з інвалідністю у суспільстві досі існують певні бар’єри. Але несприйняття когось, хто відрізняється від решти колективу, неприйняття людей через стереотипи — також бар’єр.

 

 

План заходів

План заходів безбар’єрного простору на 2023-2024 роки

 

 

Довідник безбар'єрності

У комунікації приховано набагато більше сенсів, ніж нам здається. «Довідник безбар’єрності» допоможе розкрити нові, додаткові смисли, коли в центрі уваги – людина. І це стане першим кроком у формуванні нової етики спілкування. Нова етика - це коли в нашій мові не буде місця дискримінаційним чи стереотипним фразам. Коли ми розумітимемо, що повага до людей проявляється не лише у словах, а й у жестах, тоні, емоціях, поглядах. Коли наша щоденна взаємодія з іншими не створюватиме штучних бар’єрів і винятків. Ось так формуються нові норми й відбуваються якісні зміни у взаєминах всередині суспільства.

12:50:27 14.02.2022

Безбар'єрна грамотність

В українському суспільстві існує комплекс обмежень для різних груп у можливості безбар’єрного доступу до інфраструктури, транспорту, зайнятості, освіти, отримання публічної інформації, послуг з боку держави та бізнесу тощо. У відповідь останніми роками дедалі більше поширюється запит на впровадження інклюзії та безбар’єрності в різних життєвих сферах. Рівний доступ, рівні можливості, забезпечення залучення та універсальності стають важливими темами, які дискутуються та починають впливати на порядок денний. Серіал щодо розв’язання проблем у цифровому середовищі та навчання впродовж життя ознайомить глядачів з основними принципами безбар’єрності на прикладі повсякденних життєвих ситуацій (інформаціця за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/barrier-free-literacy).

16:46:29 24.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора