Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

I. Нормативно-правова база

 

 1. Методичні рекомендації щодо оцінки регуляторного впливу проекту регуляторного акта на конкуренцію в рамках проведення аналізу регуляторного впливу
 2. Методичні рекомендації щодо здійснення заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів та скасування тих з них, які не відповідають принципам державної регуляторної політики.”
 3. Закон України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
  Постанова КМУ “Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта”
 4. Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
 5. Роз’яснення Державної регуляторної служби України
 6. Роз’яснення щодо основних положень Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”
 7. Розпорядження ЧОДА від 29.03.2021 №137 "Про внесення змін до розпорядження обласної державної адміністрації від 24.03.2017 № 130"
 8. Розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 24.03.2017 №130 “Про забезпечення реалізації державної регуляторної політики на території Черкаської області”
 9. ПРЕЗЕНТАЦІЯ М-ТЕСТ В РЕГУЛЯТОРНІЙ ПОЛІТИЦІ
 10. Методичні рекомендації щодо розробки регуляторних актів та здійснення аналізу їх впливу на малий та середній бізнес, розроблені Департаментом регіонального розвитку обласної державної адміністрації для місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Черкаської області.
 11. Методичний посібник для органів місцевого самоврядування "Обов'язкові процедури при здійсненні державної регуляторної політики та оприлюдненні інформації на Єдиному порталі відкритих даних"
 12. Методичні роз’яснення щодо регуляторності рішень органів місцевого самоврядування  про встановлення місцевих податків і зборів в розрізі постанови Верховного суду від 10.12.2021 у справі № 0940/2301/18

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора