Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Графіки прийому громадян

Дата та місце

проведения особистих виїзних прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради, старостами міської ради у населених пунктах

Тальнівськоі’ міської територіальної громади у травні — серпні 2024 року

Х‹

П.І.П. посадової особи

Травень

Червень

Липень

Серпень

1

Міський голова

СІДЬКО Василь Петрович

01.05.

с. Веселий Кут

05.06.

с.Глибочок

03.07.

с.Колодисте

07.08.

с.Мошурів

 

 

15.05.

с. Вишнопіль

19.06.

с.Кобринове

17.07.

с.Лащова

21.08.

с.Онопріївка

2

Секретар міської ради

БЕЗТАЛАННИЙ Свгеній

08.05.

с.Папужинці

12.06.

с.Майданецы‹е

10.07.

с.Залісъке

14.08.

с.Легсдзине

 

Юрійович

 

 

 

 

 

 

15.05.

с.Шаулиха

19.06.

с.Іtриві Коліна

17.07.

с-ще Здобуток

21.08.

с.Романівка

3

Заступник місы‹ого голови з

питань діяльності виконавчих

08.05.

12.06.

с. Кобринова Гребля

10.07.

с. Білашки

14.08.

с. Вишнопіль

 

органів ради

 

 

 

 

 

МАРИНЧЕНКО Олександр

Васильович

22.05.

с. Мошурів

26.06.

с. Соколівочка

24.07.

с. Іtорсунка

28.08.

с. Глибочок

4

Заступник міського голови з пізтань діялызості виконавчих органів ради

СВІДЕРС ЬКИЙ Юрій

Володимирович

08.05.

с-ще Левада

 

15.05.

с.Тальпнки

12.06.

с.Довгены‹с

 

19.06.

с.Онопріївка

10.07.

с.Піщана

 

17.07.

с.Чеснопіль

14.08.

с.Павлівка Перша

 

21.08.

с.Червоне

5.

Іtеруючий справами (секретар)

виконавчого комітету ЩЕРБАТІОІt Оксана Миколаївна

01.05.

с.Легедзине

 

08.05.

с.Лоташеве

05.06.

с.Павлівка Перша

 

12.06.

с.Гордашівка

03.07.

с.Антонівка

 

10.07.

с.Лісове

07.08.

с.Зеленьків

 

14.08.

с.Шаулиха

Дата та місце

проведення особистих виїзних прийомів громадян старостами міської ради у населених пунктах Тальнівської міської територіальної громади у травні серпні 2024 року

 

N•

П.І.П. посадової особи

Травень

Червень

Липень

Серпень

1

Староста

ГУДЗЕІЗКО Тетя на Іванівна

01.05.

с.Легедзине

05.06.

с. Вишнопіль

0э.07.

с. Поташ

07.08.

с. Мошурів

 

 

08.05.

с-ще Левада

12.06.

 

Фото без опису

 

10.07.

с. Білашки

14.08.

с.Легедзине

?

Староста

КАПЕРИЗ Михайло

08.05.

с.Лоташеве

12.06.

с.Майданецы‹е

10.07.

с.Лоташеве

14.08.

с. Павлівка Перша

 

Володимирович

 

 

 

 

 

 

15.05.

с. Зелены‹ів

19.06.

с. Криві Коліна

17.07.

с-ще Здобуток с-ще Тарасівка

21.08.

с.Глибочок

3

Староста

КОЗА ЧЕІЗКО Павло

Олександрович

01.05.

с. Веселий Кут

05.06.

с. Лісове

0э.07.

с. Антонівка

07.08.

с. Онопріївка с.Павлівка Друга

 

 

08.05.

с. Паізужитзці

12.06.

с. Кобринова Гребля

10.07.

с. Залісьхе

 

14.08.

с. Шаулиха

 

Дата та місце

проведення особистих виїзних прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради, старостами міської ради у населених пунктах

Тальнівської міської територіальної громади у січні – квітні 2024 року

№ з/п

П.І.П. посадової особи

Січень

Лютий

Березень

Квітень

1

Міський голова

СІДЬКО Василь Петрович

03.01.

с. Легедзине

 

17.01.

с. Павлівка Перша

 

07.02.

с. Гордашівка

 

21.02.

с.Лоташеве

 

06.03.

с.Поташ

 

20.03.

с. Криві Коліна

с.Чеснопіль

с-ще Добрянка

03.04.

с. Романівка

 

17.04.

с.Майданецьке

с-ще Новомайданецьке

2

Секретар міської ради

БЕЗТАЛАННИЙ Євгеній Юрійович

10.01.

с. Заліське

 

17.01.

с.Криві Коліна

 

14.02.

с-ще Здобуток

с-ще Тарасівка

 

21.02.

с. Антонівка

 

13.03.

с. Корсунка

с.Довгеньке

 

20.03.

с-ще Шалаське

 

10.04.

с. Онопріївка

 

17.04.

с-ще Левада

3

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

МАРИНЧЕНКО Олександр Васильович

10.01.

-

 

24.01.

с. Соколівочка

 

14.02.

с. Кобринова Гребля

 

28.02.

с. Глибочок

13.03.

с. Мошурів

 

27.03.

с. Білашки

10.04.

с. Вишнопіль

 

24.04.

с. Корсунка

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

СВІДЕРСЬКИЙ Юрій Володимирович

10.01.

с. Мошурів

 

17.01.

с. Романівка

 

 

14.02.

с. Кобринове

 

21.02.

с. Вишнопіль

13.03.

с. Лісове

 

20.03.

с. Зеленьків

10.04.

с. Павлівка Друга

 

17.04.

с. Поташ

 

5.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

ЩЕРБАТЮК Оксана Миколаївна

03.01.

с. Папужинці

 

10.01.

с. Колодисте

 

07.02.

с. Тальянки

 

14.02.

с. Онопріївка

06.03.

с. Веселий Кут

 

13.03.

с. Кобиляки

 

03.04.

с. Лащова

 

10.04.

с. Глибочок

 

 

Додтаток 2

Дата та місце

проведення особистих виїзних прийомів громадян старостами міської ради у населених пунктах

Тальнівської міської територіальної громади у січні – квітні 2024 року

   № з/п

П.І.П. посадової особи

Січень

 

Лютий

 

Березень

Квітень

 

1

Староста

ГУДЗЕНКО Тетяна Іванівна

03.01.

с.Легедзине

 

10.01.

с-ще Левада

07.02.

с.Тальянки

 

14.02.

с.Білашки

 

06.03.

с.Поташ

 

13.03.

         с. Мошурів

 

 

03.04.

с.Романівка

с-ще Шалаське

 

10.04.

с. Вишнопіль

2

Староста

КАПЕРИЗ Михайло Володимирович

10.01.

с.Колодисте

 

17.01.

 

с.Павлівка Перша

 

14.02.

с-ще Здобуток

с-ще Тарасівка

 

21.02.

с. Лоташеве

 

13.03.

с.Довгеньке

с.Корсунка

 

20.03.

с.Чеснопіль

с-ще Добрянка

с.Криві Коліна

с-ще Нова Павлівка

10.04.

с. Глибочок

 

17.04.

с.Майданецьке

с-ще Новомайданецьке

3

Староста

КОЗАЧЕНКО Павло Олександрович

03.01.

с. Папужинці

 

10.01.

 

с. Заліське

07.02.

с.Гордашівка

 

14.02.

 

с.Кобринова Гребля

с.Гуляйка

с.Кобринове

 

06.03.

с.Червоне

с-ще Степне

с.Соколівочка

 

13.03.

 

с.Кобиляки

 

03.04.

с.Лащова

 

10.04.

 

с. Онопріївка

 

 

Дата та місце

проведення  особистих виїзних прийомів громадян міським головою, секретарем міської ради, заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету міської ради, старостами міської ради у населених пунктах

Тальнівської міської територіальної громади у вересні-грудні 2023 року

№ з/п

П.І.П. посадової особи

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

1

Міський голова

СІДЬКО Василь Петрович

06.09.

с. Поташ

 

20.09.

с. Лащова

04.10.

с. Криві Коліна

 

18.10.

с. Заліське

01.11.

с. Папужинці

 

15.11.

с.Колодисте

 

06.12.

с-ще Здобуток

 

20.12.

с.Лоташеве

 

2

Секретар міської ради

БЕЗТАЛАННИЙ Євгеній Юрійович

13.09.

с.Тальянки

 

20.09.

с. Онопріївка

11.10.

-

 

18.10.

с. Веселий Кут

 

08.11.

с. Піщана

 

15.11.

с. Корсунка

13.12.

с. Павлівка Перша

 

20.12.

с. Соколівочка

3

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

МАРИНЧЕНКО Олександр Васильович

13.09.

-

 

27.09.

с. Павлівка Перша

 

11.10.

-

 

25.10.

с. Легедзине

 

08.11.

с. Папужинці

 

22.11.

с.Кобринове

13.12.

с. Вишнопіль

 

27.12.

с. Зеленьків

 

4

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

СВІДЕРСЬКИЙ Юрій Володимирович

13.09.

с. Майданецьке

 

20.09.

с. Криві Коліна

 

11.10.

с.Лоташеве

 

18.10.

с-ще Здобуток

 

08.11.

с.Заліське

15.11.

с. Лащова

13.12.

с. Веселий Кут

 

20.12.

Шаулиха

5.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

ЩЕРБАТЮК Оксана Миколаївна

06.09.

-

 

13.09.

с. Соколівочка

04.10.

с. Глибочок

 

11.10.

с. Зеленьків

 

01.11.

с. Гордашівка

 

08.11.

 с. Червоне

 

06.12.

с. Білашки

 

13.12.

с. Романівка

 

 

 

Дата та місце

проведення особистих виїзних прийомів громадян старостами міської ради у населених пунктах

Тальнівської міської територіальної громади у вересні-грудні 2023 року

   № з/п

П.І.П. посадової особи

Вересень

 

Жовтень

 

Листопад

Грудень

 

1

Староста

ГУДЗЕНКО Тетяна Іванівна

06.09.

с. Мошурів

 

13.09.

с. Поташ

04.10.

с. Вишнопіль

 

11.10.

с. Романівка

01.11.

с.Тальянки

 

08.11.

с-ще Левада

06.12.

с.   Білашки

 

13.12.

с. Легедзине

2

Староста

КАПЕРИЗ Михайло Володимирович

13.09.

с.Павлівка Перша

 

 

 

 

20.09.

с.Лоташеве

с.Піщана

 

11.10.

с.Колодисте

с.Глибочок

 

 

 

18.10.

с.Довгеньке

с.Корсунка

 

08.11.

с.Зеленьків

с. Майданецьке

с-ще Новомайданецьке

 

15.11.

с-ще Здобуток

с-ще Тарасівка

 

13.12.

с.Чеснопіль

с-ще Добрянка

 

 

 

22.12.

с.Криві Коліна

с-ще Нова Павлівка

3

Староста

КОЗАЧЕНКО Павло Олександрович

06.09.

с. Кобринова Гребля

с.Антонівка

 

 

 

 

13.09.

с. Лісове

04.10.

с.Шаулиха

 

 

 

 

11.10.

с. Веселий Кут

с. Папужинці

01.11.

с.Гордашівка с.Лащова

 

 

 

08.11.

с.Червоне

с-ще Степне

с.Соколівочка

06.12.

с.Онопріївка

с.Кобиляки

с.Павлівка

Друга

 

13.12.

с.Гуляйка

с.Кобринове

с.Заліське

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян головою, першим заступником,

заступниками голови, керівником апарату Звенигородської районної державної адміністрації Черкаської області

 

 

ГРАФІК

особистого прийому громадян головою Черкаської обласної державної адміністрації, заступниками голови, керівником апарату обласної державної адміністрації

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора