Протидія торгівлі людьми

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Торгівля людьми – це злочин, за який передбачена кримінальна відповідальність. Кожен, незалежно від віку, статі, матеріального чи соціального становища може постраждати від нього. З метою привернення уваги світової спільноти та підвищення рівня поінформованості населення у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй 30 липня проголошено Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми.

08:00:17 30.07.2023

Гаряча лінія - "527"

Гаряча лінія з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527».

14:45:02 25.07.2023

Рекомендації для населення під час воєнного стану

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВАМИ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ ПІД ЧАС ВІЙНИ Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

10:00:44 24.07.2023