Тальнівська міська територіальна громада

Оголошення

Відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

До уваги членів виконавчого комітету та населення громади! 18 січня 2024 року о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Тальнівської міської ради восьмого скликання.

15:25:01 08.01.2024

Із наближенням зимового періоду й погіршенням погодних умов та у зв’язку з можливим блекаутом в Україні запрацювали Пункти незламності (ПН).

Пункти незламності передбачають можливість для кожного українця безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту. Кожен ПН має у наявності джерело тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних телефонів, аптечки.

11:24:07 06.01.2024

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ! ПОРЯДОК ДІЙ У РАЗІ УСКЛАДНЕНЯ ПОГОДНІХ УМОВ!

За прогнозами Українського гідрометеорологічного центру, у найближчі дні на території України очікується погіршення погодних умов. Можливі снігопади, дощі, ожеледиця. У зв'язку з цим рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій закликають громадян ознайомитися з правилами безпечної поведінки під час негоди.

11:17:34 06.01.2024

До уваги мешканців громади!

Відповідно наказу Тальнівської районної громадської організації УТМР від 20.12.2023 року №2 « Про проведення полювання в угіддях Тальнівської міської територіальної громади» з 6 січня до 25 лютого відбуватиметься полювання на лисицю.

20:39:06 05.01.2024

Оголошення

«Комунальне підприємство «Тальне-Сервіс» Тальнівської міської ради запрошує на роботу: майстра (благоустрій по селах), машиніста-автогрейдера, тракториста, водія автотранспортного засобу (категорія С, вантажний автомобіль), робітника з благоустрою - 2 особи, двірників- 2 особи, робітника ритуальних послуг - 2 особи, робітника з комплексного обслуговування та ремонту будинків, прибиральника територій (с.Соколівочка).

11:50:46 05.01.2024

Оперативна інформація про складні погодні умови на Черкащині 7-9 січня 2024 року (І рівень небезпечності – ЖОВТИЙ)

Внаслідок вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та впливу добре насиченого вологою південного циклону, 7-9 січня 2024 року на Черкащині очікуються складні погодні умови. Вдень 7 січня та впродовж доби 8 січня на Черкащині прогнозується значний сніг, встановлення снігового покриву 10-20 см. Пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети висотою 30-40 см, на дорогах ожеледиця. Впродовж 7-9 січня очікується значне зниження температури повітря вночі до 14-19° морозу, вдень до 9-14º морозу. Такі складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.

15:52:13 04.01.2024

Про проведення громадського обговорення щодо реконструкції та перейменування скульптурної композиції «Пам’ятник Героям Небесної Сотні»

Запрошуємо  жителів громади долучитись до обговорення ескізних пропозицій реконструкції та перейменування скульптурної композиції «Пам’ятник Героям Небесної Сотні»!

08:17:14 03.01.2024