Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Вчитися новим професіям завжди корисно!

Дата: 23.03.2018 13:23
Кількість переглядів: 435

Що дає людині отримання нової професії?  Нова професія чи спеціальність сама не вирішує проблему безробіття автоматично. Завдання служби зайнятості – рекомендувати той вид діяльності для громадянина в майбутньому, що потребує попередньої професійної підготовки, який дасть можливість реально працювати і отримувати заробіток.

Отже, навчання не за ради навчання.  Навчання для того щоб отримати роботу, працевлаштуватися. Так, за кордоном у середньому 20% громадян – отримують вищу освіту, а інші 80% - професійно-технічну. Тобто оволодівають модулем робітничих навиків, бо професійна технічна освіта дає 100% працевлаштування, це гарантія зайнятості і можливість постійно змінювати свою освіту протягом життя.

Як правило, батьки вкладають кошти у вищу освіту, а потім реалії життя такі, що з цією вищою освітою людина себе не може реалізувати і починається оволодівання робітничими професіями, які є актуальними на ринку праці.

Вчитися новим професіям завжди корисно! Особливо тоді, коли ця професія затребувана, престижна і достойно оплачується.

Якщо Ви хочете отримати гідну роботу, знайти стабільність у своєму житті, відчути себе успішним - скористайтеся можливістю отримати це через якісне професійне навчання в Центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)  – спеціалізованих навчальних закладах сучасного європейського рівня для дорослого населення. ЦПТО ДСЗ створені для ефективної підготовки висококваліфікованих робітників шляхом професійного навчання, перепідготовки та підвищення кваліфікації. Для зареєстрованих безробітних професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Уважно ознайомтеся з пропозиціями центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зробіть правильний вибір та станьте успішними!

Де Ви можете навчатися:

В Україні функціонують 11 ЦПТО ДСЗ, які приймають слухачів з усіх регіонів: Дніпропетровський ЦПТО, Донецький ЦПТО, Івано – Франківський ЦПТО, Луганський ЦПТО, Львівський ЦПТО, Одеський ЦПТО, Полтавський ЦПТО, Рівненський ЦПТО, Сумський ЦПТО, Харківський ЦПТОХерсонський ЦПТО.

Широкий діапазон освітніх послуг, що надають ЦПТО ДСЗ, забезпечать не тільки Ваш професійний розвиток, а й дозволять набути додаткової компетенції, яка сприятиме успішному працевлаштуванню.

Здобуття професійно-технічної освіти у ЦПТО ДСЗ здійснюється за денною формою навчання  та при  необхідності за індивідуальною формою.

Під час навчання Ви отримаєте фінансову підтримку (тільки для зареєстрованих безробітних) - компенсування витрат на проїзд до навчального закладу, виплата матеріальної допомоги згідно з чинним законодавством, повне забезпечення усіма необхідними матеріалами.

Після закінчення професійно-технічного навчання та підвищення кваліфікації за напрямами підготовки слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора