Відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників

Дата: 23.03.2018 15:21

23 березня 2018 року в залі міського Центру культури та дозвілля, при організації та підтримці Тальнівського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області та Тальнівської міської ради, відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, який  щорічно триває з січня по вересень. Змагання покликане навчити підростаюче покоління правилам безпечної поведінки, популяризувати серед учнівської молоді здоровий та активний спосіб життя. Захід проходив у вигляді КВК, в якому взяли  участь 9 шкільних команд: команда «Водограй» Тальнівської ЗОШ № 2, команда «Дружні» Білашківської ЗОШ, команда «Жаринка» Вишнопільської ЗОШ, команда «Запальна шістка» Кобринівського НВК, команда «Рятівники» Колодистенського НВК, команда «Приборкувачі вогню» Лісівської ЗОШ, команда «Вогнеборці» Кривоколінського НВК, команда «МА Ре Де» Майданецької ЗОШ та команда «Екстрім» Мошурівської ЗОШ.

Конкурсна програма фестивалю складалась з 3-х конкурсів: «Візитка», «Домашнє завдання» та «Одягання бойового одягу та спорядженння». Учні виконували пісні, вірші, танці, звучали гумористичні твори, тематикою усіх цих виступів була протипожежна безпека життя. Учасники чудово впоралися із поставленими завданнями, виступ кожної команди був по-своєму цікавим та яскравим. Перемогла команда«МА Ре Де» Майданецької ЗОШ, друге місце посіла команда «Водограй» Тальнівської ЗОШ №2, третє —команда «Екстрім» Мошурівської ЗОШ.

Команда-переможець у квітні представлятиме честь району в зональних обласних змаганнях.