Оголошення про скликання сесії

Дата: 25.03.2018 20:29

До відома депутатів Тальнівської міської ради та  жителів Тальнівської ОТГ!

12 квітня  2018 року о 10:00 год. у великому демонстраційному залі міського Центру культури та дозвілля відбудеться чергова двадцять перша сесія Тальнівської міської ради VІІІ скликання.

Порядок денний:

1. Про створення житлового фонду соціального призначення.

2. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

3. Про виконання Програми розвитку культури в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді за 2017 рік.

4. Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

5. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тальнівської міської ради та перелік адміністративних послуг.

6. Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тальнівської міської ради.

7. Про затвердження протоколу конкурсної комісії про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах у Тальнівській міській об’єднаній Територіальній громаді від 12.03.2018 року про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою.

8. Про затвердження детальних планів територій.

9. Про земельні питання:

9.1. Про затвердження документацій землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

9.2. Про надання дозволу на виготовлення землевпорядних документацій.

9.3. Про передачу в користування на умовах оренди земельних ділянок.

9.4. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель державної власності за межами населеного пункту.

9.5. Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.

10. Різне:

10.1. Про використання революційного прапору ОУН