Родинне свято

Дата: 05.04.2018 14:23

Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дити­на засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади стар­ших. Всі ці прекрасні відчуття як найяскравіше розкриваються на родинних святах у садочку,адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця – це одна велика родина. Зазвичай на великі  свята родина збирається разом. Так і напередодні Великоднього свята до дитячого садочка «Золотий ключик» завітала велика родина  вихованців закладу. Діти та дорослі з великою радістю співали, танцювали, грали в ігри. Атмосфера любові панувала в усьому.Тісна та плідна співпраця з родиною – запорука успіху у вихованні дошкільнят.