Вітаємо переможців Чемпіонату області з боксу серед юнаків та дівчат!

Дата: 17.04.2018 14:52

11-13 квітня у м. Черкаси проходив Чемпіонат області з боксу серед юнаків та дівчат 2004-2005 та молодших років народження. Вихованці Тальнівської дитячо-юнацької спортивної школи взяли активну участь у цих змаганнях. Хоча відділення боксу в ДЮСШ лише третій рік, проте юні спортсмени зарекомендували себе  наполегливими та майстерними боксерами. Вони мають досвід участі у міжнародних та Всеукраїнських турнірах, неодноразово ставали Чемпіонами та призерами Чемпіонатів України. То ж на чемпіонат області наші боксери приїхали з певним досвідом. Виступ вихованців тренера-викладача  з боксу Тальнівської  ДЮСШ Бабоя Івана Васильовича  був надзвичайно вдалим : чемпіонами області стали Цимбал Олексій,  Панько Роман, Штангей Олександр, Малишко Микола, Бухта Даниїл. Бронзові нагороди здобули Мельниченко Віктор, Лацина Тарас, Благовісний Юрій та Барвінченко Антон. Особливо хочеться відзначити дебютний виступ наших дівчаток, які активно займаються цим «чоловічим» видом спорту. Шаргородська Анастасія, Солов’янова Владислава та Гончар Оксана  стали чемпіонами області. Ми вітаємо наших юних спортсменів з високими результатами та бажаємо їм нових перемог та успіхів!