Вітаємо переможців чемпіонату області з волейболу

Дата: 23.04.2018 10:50

21 квітня у спортивному залі Тальнівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з волейболу серед команд дівчат 2002-2003 р.н. Змагання обслуговували команда суддів у складі: Балинець С.В, Вовка С.Є., Кваші П.П., секретар Рак Ю.С. Напруженими, емоційними і цікавими виявились змагання. У результаті проведених ігор перемогла команда ДВК «Вікторія» м.Канева, ІІ місце виборола команда Тальнівської ДЮСШ, тренер-викладач Забермах В.Ф., ІІІ місце – команда Тальнівської ДЮСШ, тренер-викладач Медведенко О.В.  Переможців змагань нагороджено  грамотами та медалями управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації.

Вітаємо команди дівчат, їхніх наставників з досягненням високих результатів! Бажаємо подальших перемог!