Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відбувся третій конкурс-фестиваль «Золота скрипка» ім. М.Ельмана

Дата: 23.04.2018 15:40
Кількість переглядів: 927

     21 квітня 2018 року втретє відбувся конкурс-фестиваль «Золота скрипка» імені Михайла Ельмана, присвячений нашому землякові,  видатному скрипалю-віртуозу ХХ століття. В зв’язку з великою кількістю учасників конкурс відбувався одночасно в Тальнівській дитячій музичній школі та в міському Центрі культури та дозвілля.

    У конкурсі взяли участь 55 талановитих учасників із усіх куточків України: Харсонської, Луганської, Дніпропетровської, Вінницької, Івано-Франківської, Черкаської, Кіровоградської та Житомирської областей.

     Оцінювало виконавську майстерність поважне журі: заслужений артист України, диригент Станіслав Кравець (м. Київ), завідуюча методичним центром Чернівецького училища мистецтв Людмила Мартинюк, викладач-методист Дніпровської академії музики ім.. М.Глінки, артист оркестру Черкаської обласної філармонії, викладач по класу скрипки Олександр Бєльський, заступник директора з навчально-виховної роботи Уманського обласного музичного училища ім..П.Д. Демуцького Інна Каліновська, викладач-методист вищої категорії КБУ «Музична школа №2 м. Чернівці» Алла Гамова.

   Окрім солістів, у конкурсі взяли участь дуети, тріо, квартети та ансамблі.

    Обрати переможця було досить складно, адже абсолютно всі діти вразили глядачів своєю неперевершеною, майстерною грою на такому надскладному, й тонкому інструменті, як скрипка.

Гран-прі здобув дует скрипалів з м. Бердичів.  

 Серед солістів призові місця здобули:

І місце: Брумар Радіон (м. Олешки Хервонської обл..), Ласковець Марія (м. Бердичів), Поплінський Максим (м. Дніпро).

ІІ місце: Аносова Анна (м. Дніпро), Гребеннікова Кароліна (м. Вінниця), де Лука анабель 9м. Черкаси), Костенко Марія (м. Черкаси), Матеєнко Марина (м. Умань), Полінко Ольга (м.Умань), Савченко Дарья (м. Дніпро), Сорочук Марія (м. Бердичів), Федун Анна (м. Бердичів).

ІІІ місце: Бруєвич Софія (м. Черкаси), Жиріль Лада (м. Кремінне Луганської області), Загородня Ірина (м. Умань), Лактіонова Марія (м.Умань), Облап Софія (м. Звенигородка), Плеханов Даніїл (м. Черкаси).

Серед ансамблів та дуетів призові місця здобули:

І місце: ансамбль Уманського музичного училища, дует з м. Бердичів, зразковий ансамбль скрипалів старших класів м. Вінниця, квартет скрипалів м. Вінниця, квінтет з м. Черкаси.

ІІ місце: ансамбль скрипалів «Віват» м. Черкаси, інструментальний ансамбль «Надія» м. Черкаси.

ІІІ місце: квінтет скрипалів м. Смоліне.

ІV місце : ансамбль скрипалів Тальнівської ДМШ.

Решта учасників отримали грамоти за участь.

Наступного дня, 22 квітня, в залі міського Центру культури та дозвілля відбувся Гала-концерт переможців та учасників конкурсу.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора