Гірчить Чорнобиль, крізь віки гірчить…

Дата: 26.04.2018 16:21

26 квітня  біля пам’ятного знаку «Дзвони Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм, присвячений 32-гій річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

У заході взяли участь міський голова Олексій Юрченко,голова РДА Василь Клименко, заступник голови РДА Тетяна Півторак,  начальник управління соціального захисту населення  Тетяна Маринченко, представники міської ради, районної ради, РДА,  ліквідатори аварії, депутати, члени громадських організацій, військовослужбовці, учнівська та студентська молодь, мешканці міста.

На початку заходу керівництво міста, району, громадськість, учасники ліквідації наслідків аварії поклали квіти до  пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Ведучі згадали про найбільшу за всю історію світової ядерної енергетики катастрофу, спричинену вибухом і подальшим руйнуванням 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС.  Міський голова Олексій Юрченко у своїй промові висловив вдячність чорнобильцям, які ціною власного життя і здоров’я боролися з радіаційною небезпекою, аби врятувати мільйони людей, та  побажав ліквідаторам міцного здоров’я, довголіття, благополуччя та впевненості у завтрашнім дні.

Грамотами за мужність нагородили учасників ліквідації аварії на ЧАЕС Денисюка В.Г. і Карпенка Ю.І. Квітами привітали п’ятьох чорнобильців, які в цей день відзначають День народження.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя і здоров’я здолали страшну катастрофу ХХ століття. Настоятель  храму святих апостолів Петра і Павла  отець Михайло Василюк відправив поминальну панахиду.