Матерів загиблих учасників АТО привітали з наступаючим Днем матері

Дата: 11.05.2018 18:53

Вже другий рік поспіль стає хорошою традицією для Тальнівської районнної спілки учасників та ветеранів АТО (представники: Данилюк Василь Миколайович  та Орищенко Артем Михайлович) та Служби надання соціальних послуг Тальнівської міської ради напередодні Дня Матері вітати матерів, чиї  сини загинули під час антитерористичної операції. Адже за кожним солдатом, кожним офіцером, кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка - мати, яка його ростила. Вона його ростила, звичайно ж, не для війни, але зрозуміла його вибір, благословила, і оберігала його своїми молитвами, оберігала його своїм материнським серцем. Ми схиляємо голови перед мужністю матерів, котрі виховали героїчних синів та доньок України. І особливу шану і вдячність кожен із нас зобов’язаний віддати тим мамам, чиї голови покрили чорні хустки, хто  не дочекався додому своїх рідних.

11 травня 2018 року учасники АТО  Василь Данилюк, Артем Орищенко, начальник Служби надання соціальних послуг Лариса Шевцова та психолог служби Галина Ракоца відвідали матерів загиблих учасників АТО, які проживають на території Тальнівської ОТГ: Олену Іванівну Геш, Раїсу Леонідівну Шевцову, Віру Петрівну Лущевську та Марію Дмитрівну Безуглу. В ході візиту привітали жінок, які виростили справжніх Героїв, з наступаючим Днем матері, побажали їм міцного здоров’я, терпіння, любові, душевного тепла, радості, добробуту та сімейного затишку. Подякували, що виховали мужніх синів, справжніх патріотів України.