У місті відзначили День Європи та День Вишиванки

Дата: 17.05.2018 21:55

У середині травня  в Україні традиційно відзначається День Європи. З метою відзначення цього свята 17 травня 2018 року проведено ряд тематичних, культурно-просвітницьких заходів для  ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання серед громадськості та молоді . Спочатку містом пройшла святкова хода «Разом з Європою» за участю вчителів та учнів навчальних закладів міста, працівників міської ради, громадськості міста. Далі святкування Дня Європи продовжилось на Площі Незалежності, де відбувся святковий концерт, флешмоб та конкурс тематичних малюнків «Моя Європа» серед учнів молодших класів.

Цей день став ще більш особливим, адже сьогодні вся Україна відзначає всесвітній День Вишиванки. Тому цього дня жителі міста та громади вдягали вишиванки на роботу, на навчання і просто так. Адже саме у вишивці схований наш, український, національно–культурний код. І вдягаючи вишивану сорочку ми наближаємось до таємниць нашої історії, культури, духовності.