В центральній бібліотеці пройшли  заходи до Дня Європи в Україні

Дата: 22.05.2018 21:47

Згідно Указу Президента з 2003 року День Європи в Україні  святкуємо в третю суботу травня. У 2018 році – це 19 травня. День Європи став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права.
  В рамках заходів до Дня Європи  на абонементі   центральної  бібліотеки організовано книжкову виставку «Великі європейці – ювіляри 2018 року», яка присвячена письменникам  європейських країн. На пізнавально - інформаційний захід «Стати Європою, щоб бути Україною»   бібліотека запросила учнів санаторної школи-інтернату. Ведуча заходу  завідувач відділом обслуговування  користувачів Ніна Токар розповідала про Європу, європейські цінності та культуру. На  захід  бібліотека запросила людей, які відвідали не одну європейську країну. Це  депутат районної ради, волонтер Валентина  Мельник та Людмила Підлісевич. Запрошені поділились своїми враженнями від подорожей та відповідали на запитання молоді. Директор бібліотеки  Оксана Кобко провела з учнями вікторину «Що я знаю про Європу» та провела флешмоб «Україна – це Європа».