відбувся фестиваль «Соняшник», приурочений Дню захисту дітей

Дата: 05.06.2018 11:07

1 червня 2018 року у залі міського центру культури та дозвілля відбувся фестиваль «Соняшник» за участю вихованців закладів дошкільної освіти, приурочений Дню захисту дітей.
Діти - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Водночас це свято і дорослих - усіх тих, хто завжди поряд з дітьми, хто допомагає їм зростати, навчатися, пізнавати світ.
Усміхнені личка, палаючі захватом очі, довірливі обійми маленьких рук - це те, задля чого був влаштований даний фестиваль. У даному фестивалі прийняли участь вихованці всіх дошкільних навчальних закладів міста та с. Соколівочка. Кожен учасник фестивалю, продемонструвавши свої таланти, отримав солодкі подарунки.
Робити усе можливе, аби життя дітей було щасливим і безхмарним - всебічно підтримувати обдарованих, заохочувати здібних, розвивати особистість - святий обов'язок Тальнівської міської ради та кожного з нас.