A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Відвідали дитячий садок «Ромашка»

Дата: 13.06.2018 13:43
Кількість переглядів: 417

Сьогодні, 13 червня, міський голова Олексій Юрченко та депутат Тальнівської міської ради і радник міського голови Микола Гурбич відвідали дитячий садок «Ромашка», що отримав першу частину інфраструктурної субвенції в розмірі 593 819 грн. За рахунок даних коштів було замінено 53 вікна на сучасні та енергозберігаючі. За словами завідуючої садочка Людмили Похнатюк в приміщенні стало тепліше на 4-5 градусів.
Нагадаємо, що субвенція на формування інфраструктури надавалась (і надається) для створення, модернізації інфраструктури об’єднаної територіальної громади та спрямовується на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності. 
Недаремно було вибрано даний дошкільний заклад для виділення субвенції, адже він є найбільшим в громаді. Нині в садочку виховується 188 діток, близько 30 з яких - це дітки, що приїжджають з сіл району.
Згідно з проектом, вже скоро буде виділено наступну частину коштів в розмірі 670 960 грн. Сьогодні ж було проведено огляд для вирішення першочергових потреб садочку, на які і будуть виділятись кошти.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора