22 червня щорічно відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 23.06.2018 08:47

Відповідно до Указу Президента, 22 червня щорічно відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.
Сьогодні на Пагорбі Слави було покладено квіти та хвилиною мовчання вшановано пам’ять синів і дочок українського народу, що загинули під час війни на фронтах і у катівнях окупаційних режимів.
Це одна з найкривавіших сторінок нашої історії. Безповоротні втрати України становлять близько 8-10 мільйонів осіб, які загинули під час бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Внаслідок бойових дій постраждало понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.
Пам’ятаймо тих, хто так і не повернувся з війни, хто першим прийняв на себе страшний удар, і тих, чиї життя були покалічені та зруйновані.
Згадаймо також тих, хто сьогодні продовжує справу дідів і самовіддано боронить Україну на східному рубежі. Дай Боже, скорішого закінчення війни і повернення воїнів додому з перемогою.