28 червня жителі Тальнівської ОТГ відсвяткували День Конституції України

Дата: 03.07.2018 15:44

28 червня жителі Тальнівської ОТГ відсвяткували День Конституції України. Організатором свята, що відбулось на культурно-оздоровчому комплексі «Співоче поле», виступила Тальнівська міська рада.

В місті Тальне на «Співочому полі» відбулись заходи по відзначенню Дня Конституції України. Свято відвідали сотні людей.

Відкриваючи святковий концерт, тальнівський міський голова Олексій Юрченко зауважив: «На жаль, не всі статті Конституції в нас виконуються, але це вже питання до наших державотворців. Ми повинні змусити наших можновладців розбудовувати державу і любити Україну.».

Розвагою для гостей і жителів міста стали виступи місцевих творчих колективів. Особливо яскраво виступив Назарій Вербівський, пісню якого високо оцінили глядачі. Забавою для наймолодших були батути та надувні гірки. Захід також підтримали підприємці громади.

Незважаючи, що прогнозувались опади, погода була сприятлива, тож дійство вдалося на славу. Відвідувачі свята з нетерпінням чекають наступних заходів.