Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

В Тальнівській ОТГ відсвяткували Івана Купала

Дата: 10.07.2018 07:27
Кількість переглядів: 588

 

7 липня на «Співочому полі» у місті Тальне та на території сільських будинків культури сіл Соколівочка, Здобуток та Червоне відбулось святкування Івана Купала. Також представники від Тальнівської міської ради (депутат міської ради Віталій Шуляк і спеціаліст відділу культури, туризму та з питань діяльності ЗМІ Ольга Бабій) 6 липня побували на святі і в селі Гордашівка. Відзначити свято з традиційними українськими обрядами прийшли сотні людей.

Святкували Івана Купала як діти, так і дорослі, адже програми свят були різноманітними та насиченими. До уваги відвідувачів було запропоновано низку веселих розваг: святкові концерти за участю творчих колективів, цікаві розваги-конкурси, батути, надувні гірки та атракціони.

Відвідувачі свят не могли не відзначити талановитих учасників, які взяли участь в організації та проведенні свята.

- Свято вийшло насиченим і душевним, - говорить в. о. директора МЦКД Комар А. Я.. - Вкотре переконалися, що Івана Купала - одне із улюблених свят для нашого народу.

Особливо активно оцінили глядачі в місті Тальне виступ аматорського вокального гурту «Ліра» під керівництвом Романа Вовка.

Завершилися свята іграми біля вогнища та покладеними на воду дівочими віночками. Особливістю святкування в селі Гордашівка було фаєр-шоу.

«Вечірнє фаєр-шоу у селі Гордашівка стало яскравою родзинкою заходу. Мені приємно, що знайшлась така можливість залучити театр вогню «Сварожичі» до відзначення свята Івана Купала. Впевнений, що вогняне шоу залюбки подивляться і жителі інших сіл та міста. Тож сподіваюсь побачити цей колектив на інших святах»,- прокоментував свято у селі Гордашівка депутат міської ради Віталій Шуляк.

Тальнівська міська рада висловлює свою щиру подяку «Спілці підприємців», зокрема Ковальову А.К., за організацію спонсорської допомоги від Безрідний В.А., Гусєв М.П., Костенко І.В. та Фещенко Н.В. На жаль, один з підприємців відмовився сприяти проведенню свята. Також висловлюється подяка за спонсорську підтримку сільських свят.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора