Фестиваль нескореної нації «Холодний Яр»

Дата: 10.07.2018 07:35

6-8 липня на Черкащині вже традиційно відбувся фестиваль нескореної нації «Холодний Яр». Центром фестивального життя стало село Грушківка Кам’янського району.

Організаторами виступили ГО «ВМР» Національний Альянс, ВГО «Сокіл», ГО «Самооборона Майдану» в Черкаській області та за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації.

8 липня учні шкіл громади також відвідали даний захід, де мали змогу взяти участь у майстер-класах від народних майстрів, майстер-класах з різних видів спорту, виставці від Українського інституту національної пам’яті, насолодитись природою Холодного Яру. На гутірковій галявині усі мали можливість поспілкуватися із відомими політиками та громадськими активістами: віце-прем’єр-міністром, екс-міністром культури В’ячеславом Кириленком, головою Черкаської ОДА Юрієм Ткаченком, мовознавицею, політичною діячкою Іриною Фаріон, членом «Національного Альянсу», майданівцем, начальником патрульної поліції у Рівному Сергієм Мерчуком. Цікавою була презентація книги Володимира Сікевича "1918. Донецький бліцкриг" від видавництва "Залізний тато". Також під час заходу відбувався благодійний збір коштів для реабілітаційного центру учасників російсько-української війни.

Усі учасники фестивалю отримали безліч позитивних вражень та емоцій.