Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

оголошення про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Дата: 12.07.2018 12:13
Кількість переглядів: 366

Інформація Тальнівської міської ради

щодо проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

 

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з набуття права оренди земельних ділянок.

2. Дані про земельні ділянки у м. Тальне:

землі  житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі:

- земельна ділянка площею 0,0480 га, місце розташування – м. Тальне, вул. Перемоги, 2;

землі житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови;

- земельна ділянка площею 0,0048 га, місце розташування – м. Тальне, вул. Соборна, 36-а, 

3. Умови конкурсу: конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавця послуг з виконання  земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу. У конверті мають міститися підтвердні документи (відповідно до Постанови КМУ від 30 листопада 2011 року N 1242 «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади») з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається. 

Витрати на підготовку лотів до продажу, організацію і проведення земельних торгів, у тому числі виплата винагороди Виконавцю земельних торгів, здійснюватимуться без витрачання бюджетних коштів.

Переможець конкурсу повинен:

забезпечити фінансування підготовки лотів та підготовку лотів до продажу на земельних торгах, а також проведення земельних торгів за власний рахунок на підставі відповідних договорів між Організатором та Виконавцем земельних торгів з наступним відшкодуванням витрат відшкодовуються переможцем земельних торгів за кожним лотом у відповідності до пункту 5 статті 136 Земельного кодексу України.

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця послуг з виконання  земельних торгів:

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів;

- копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента - фізичної особи-підприємця);

- згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);

- копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

- копія(ї) ліцензії(й);

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

- інформація про продані лоти на земельних торгах земельних ділянок державної та комунальної власності (з продажу права оренди земельних ділянок): їх цільове призначення, кількість (шт.), стартова ціна (грн.), ціна продажу (грн.),  ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною в гривнях та у відсотках (окремо по кожному лоту та в цілому)  з підтвердними документами (оригінали протоколів земельних торгів у формі аукціону по окремих лотах або завірені копії) та показник порівняльної характеристики ціни продажу відносно стартової ціни (коефіцієнт, який отримується шляхом ділення загальної суми ціни продажу на загальну суму стартової ціни).

5. Строк подання конкурсної документації: за п’ять днів до проведення конкурсу.

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 20400, Черкаська область, Тальнівський район, місто Тальне, вул. Соборна, 30 б.

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 17 серпня 2018 року о 14.30 год. за адресою: 20400, Черкаська область, Тальнівський район, місто Тальне, вул. Соборна, 30 б, ІІ поверх, кабінет 215 а, телефон для довідок: (04731) 3-09-80, 3-09-05.

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: 20400, Черкаська область, Тальнівський район, місто Тальне, вул. Соборна, 30 б, телефон для довідок: (04731) 3-09-80, 3-09-05.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора