Зустріч міського голови з начальником відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП в Черкаській області

Дата: 01.08.2018 16:24

Сьогодні, 19 липня, до міського голови приїжджав начальник відділу дільничних офіцерів поліції УПД ГУНП в Черкаській області Прокопенко Олексій Володимирович. Головною метою зустрічі стало питання про конкурс на вакантну посаду дільничного офіцера поліції, що буде обслуговувати Тальнівську ОТГ.
Ще з 17 липня кожен бажаючий має змогу взяти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади дільничного офіцера поліції Тальнівськох ОТГ. Дільничний офіцер – це людина, що тримає під контролем усе, що відбувається на території обслуговування, та оперативно реагує на різні правопорушення.
Основні вимоги, які висунуті до претендентів:
- громадянство України;
- вік від 18 років;
- вільне володіння українською мовою;
- наявність вищої освіти;
- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.