Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

відкриття спортивно-патріотичного табору для дітей "Гордашівка–2018"

Дата: 01.08.2018 16:38
Кількість переглядів: 707

30 липня відбулося відкриття спортивно-патріотичного табору для дітей "Гордашівка–2018". Табір організований тальнівським осередком ВО "Свобода" та молодіжним громадським об’єднанням "Сокіл".
Після освячення учасників табору отець Андрій з Української православної церкви Київського патріархату разом із дітьми та їхніми наставниками і батьками виконали гімн України. Урочисто підняв прапор міський голова Олексій Юрченко, який побажав з користю провести час та отримати багато навиків і знань, а головне вирости справжніми патріотами рідної України. 
"Уже багато років ми організовуємо вишкільний табір для дітей. Могутність кожної держави починає будуватися з виховання молодих поколінь, тому ми вважаємо цю роботу основним завданням. Я радий, що з кожним роком масштаби заходу збільшуються, зокрема в цьому році учасниками табору стануть близько півсотні дітей.", - прокоментував голова районної організації ВО "Свобода" Віталій Шуляк.
Варто зазначити, що у цьогорічній програмі табору на молодих патріотів чекає отримання знань з орієнтування на місцевості, основ військової підготовки, самооборони, альпінізму, виживання в лісі, впоряду та дисципліні, а головне фізична підготовка та теренові ігри.
Також 1 серпня очікується приїзд вокаліста гурту "Тінь Сонця" Сергія Василюка.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора