«Всеукраїнський рух «Сила права»»

Дата: 06.08.2018 08:23

«Всеукраїнський рух «Сила права»» - незалежна  правозахисна  громадська організація, що надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок збройної агресії Російіської Федерації проти України і окупації частини території України. На безоплатній основі юридична команда «Сила права» супроводжує весь процес – від підготовки першої заяви до суду до фактичного отримання компенсації матеріальної та моральної шкоди від Російської Федерації.

Юридична допомога надається таким критеріям:

- родинам загиблих військовослужбовців та цивільних осіб;

- військовослужбовцям і цивільним особам, які отримали поранення, каліцтва і психологічні травми;

- військовослужбовцям, що побували в полоні;

- цивільним особам, що побували незаконно позбавлені волі на окупованих територіях;

- вимушеним переселенцям з окупованих територій Криму, Донецької та Луганської областей;

- громадянам, які втратили особисте майно.

З метою надавати ефективну допомогу з підготовки документів до судового процесу та отримання матеріальних виплат від держави-агресора.