ТАЛЬНЕ - МІСТО СЕРЦЯ МОГО

Дата: 21.08.2018 14:54

З 13 по 20 серпня в центральній бібліотеці діяла книжкова виставка, присвячена Дню міста, яке традиційно тальнівчани святкують 19 серпня. На виставці були представлені видання з історії міста, книги місцевих авторів та видатних уродженців Тального.
Також до Дня міста у дитячій бібліотеці була оформлена книжкова виставка «Рідний край – частинка України» та організовано перегляд літератури «Красується Тальне на пагорбах високих». У цей день дітвору зустрічали казкові герої лялькового гуртка «Колобок». Вони розмовляли із юними відвідувачами книгозбірні, загадували їм казкові загадки, грали із дітьми у літературні ігри. Із задоволенням малеча переглянула лялькові вистави українських народних казок «Ріпка», «Котик і Півник», «Лисичка сестричка і Вовк-панібрат».