Акція «Час не лікує»

Дата: 30.08.2018 13:59

Більше 300 родин загиблих учасників антитерористичної операції та учасники АТО з’їхалися з усієї України на Михайлівську площу в місті Київ,  щоб вшанувати пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої країни. Взяли участь у цьому заході і представники родин загиблих героїв Тальнівської об’єднаної територіальної громади та району.

Програма зустрічі була дуже насиченою: це і обговорення проблем, з якими стикаються в повсякденному житті  учасники АТО та члени  їх родин, спогади,  покладання квітів до стіни пам’яті, участь у молебні, що проводили представники  духовенства різних конфесій, екскурсії. Прозвучало немало щирих добрих слів, але мабуть найбільше запам’ятався виступ військового капелана: «Ми не маємо можливості повернути загиблих оборонців України до життя, але нам під силу висловити шану матерям, які виховали справжніх героїв, готових віддати своє життя задля мирного неба над вільною Україною».