A A A K K K
для людей із порушенням зору
Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Про скликання позачергової сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання

Дата: 10.09.2018 16:42
Кількість переглядів: 354

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

 

 

Від  26 березня  2018 року                                                                           № 42-Р

 

Про скликання позачергової сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання

 

 

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

 

І.    Скликати позачергову двадцяту сесію міської ради VІІІ скликання 29 березня  2018 року о 10.00 год. у великому демонстраційному залі Тальнівського міського центру культури та дозвілля.

ІІ.    Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

 1. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди нерухомого майна, що перебуває у спільній сумісній власності членів Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, Методики розрахунку плати за оренду комунального майна та порядок її використання, орендних ставок за використання нерухомого комунального майна та форми Типового договору оренди комунального майна комунальної власності.
 2. Про внесення змін та доповнень в рішення сесії від 31.01.2018 року №18/8-8 «Про перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у 2018 році та земельних ділянок, право на оренду яких набувається з аукціону».
 3. Про погодження проведення земельних торгів (аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку площею 5,8373 га сільськогосподарського призначення державної власності.
 4. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
 5.       Про затвердження протоколу конкурсної комісії про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах у Тальнівській міській об’єднаній Територіальній громаді від 12.03.2018 року про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою.
 6. Про затвердження протоколу конкурсної комісії про результати проведення конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді від 12.03.2018 року про результати проведення конкурсу з відбору виконавця оцінки земель.
 7. Про затвердження детальних планів територій.
 8. Про земельні питання:
  1. Про затвердження документацій землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
  2. Про надання дозволу на виготовлення землевпорядних документацій.
  3. Про передачу в користування на умовах оренди земельних ділянок.
  4. Про погодження надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель державної власності за межами населеного пункту.
  5. Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.

ІІІ.  Запросити на позачергову сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

 ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання позачергової сесії шляхом публікування оголошення на сайті Тальнівської міської ради.

 

 

  Міський голова                                                                                О.В. Юрченко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора