Про внесення змін в розпорядження №43-Р від 26.03.2018 року

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Черкаської області

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

Від 06 квітня 2018 року                                                                                                                           № 52-Р

Про внесення змін

в розпорядження №43-Р

від 26.03.2018 року

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 3 статті 42   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

І.    Внести зміни в Розпорядження №40–Р від 22.03.2018 року «Про скликання чергової двадцятої сесії Тальнівської міської ради VІІІ  скликання», виклавши пункт ІІ в наступній редакції:

« ІІ. Винести на розгляд сесії Тальнівської міської ради VІІІ скликання наступний порядок денний:

1. Про створення житлового фонду соціального призначення.
  2. Про виконання Програми розвитку культури в Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді за 2017 рік».
  3. Про створення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тальнівської міської ради.
  4. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тальнівської міської ради та перелік адміністративних послуг.
  5. Про затвердження Положення Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Тальнівської міської ради.
  6. Про внесення змін до рішення міської ради від 06.03.2018 року № 19/8-12 «Про внесення змін до відомостей про юридичну особу виборчих комісій Гордашівської, Здобутківської, Соколівоцької сільських рад».
  7.       Про виготовлення звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: м.Тальне, вул. Соборна, 10, площею 0,0047 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з метою визначення ймовірної ціни її продажу.
  8. Про виготовлення детальних планів територій.
  9. Про затвердження детальних планів територій.
  10. Про земельні питання:
    1. Про затвердження документацій землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
    2. Про надання дозволу на виготовлення землевпорядних документацій.
    3. Про передачу в користування на умовах оренди земельних ділянок.
    4. Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.
  11.  Різне.
    1. Про використання революційного прапора ОУН.
    2. Про заборону продажу пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у нічний час доби.

ІІІ.  Запросити на сесію депутатів міської ради, голів районної ради та райдержадміністрації,  представників громадських організацій та населення громади.

ІV. Довести до відома депутатів і населення громади про скликання чергової сесії через засоби масової інформації, шляхом публікування оголошення в газеті «Колос» та на сайті Тальнівської міської ради.

Міський голова                                                                                О.В. Юрченко