«Секрет довголіття»

Дата: 14.09.2018 13:40

В с.Соколівочка Тальнівської ОТГ відбулись заходи «Секрет довголіття» для дітей старших класів, де розповіли про важливість здорового способу життя.
Організатором даного заходу виступила директор сільського будинку культури Олена Орел, завідувач сільської бібліотеки Валерія Хлівнюк та заступник по виховній роботі Соколівоцької ЗОШ І-ІІІ ст. Мазур Марина.
«Секрет довголіття - у правильному способі життя. Починайте думати про себе і про своє здоров'я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього.» - сказала Олена Орел.
Під час заходу діти мали можливість переглянути різні відеоматеріали про шкідливі звички і їх вплив на організм в майбутньому, а також на столах був представлений наочний приклад здорової та шкідливої їжі.
Бережіть себе і свій організм. Набувайте хороших звичок, привчайте себе до активного і здорового способу життя.