Тальнівська міська територіальна громада
Тальнівська міська територіальна громада

Проект USAID «підтримка аграрного і сільського розвитку» надаватиме гранти на впровадження  місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ)

Дата: 14.09.2018 16:31
Кількість переглядів: 440

У рамках свого Фонду стратегічних інвестицій, Проект USAID «підтримка аграрного і сільського розвитку», що здійснюється компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк», надаватиме гранти на впровадження  місцевих ініціатив та інвестиційних проектів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ).

Дедлайн - 28 грудня 2018 року;

У рамках цієї грантової програми, проекти «Агросільрозвиток» планує надати 15 грантів на загальну суму приблизно 9, 45 млн. гривень. Очікується,  що сума кожного гранту може коливатись від 270 тис. грн. до 675 тис. грн., остаточна сума гранту буде визначена в результаті переговорів.

Завдання:

  1. Розвиток несільськогосподарського бізнесу, в тому числі вдосконалення надання комунально-побутових послуг (як приклад, розвиток туризму і гостинності, поводження із  твердими побутовими відходами, швейні майстерні тощо).
  2.  Розвиток аграрної маркетингової  інфраструктури (як приклад, створення та/або оновлення потужностей для переробки місцевої  сільськогосподарської продукції, виробництва місцевих продуктів харчування, створення та управління оптово-роздрібними  та локальними ринками для збуту місцевої сільськогосподарської продукції, переробка відходів сільського господарства (зокрема, переробка відходів на тваринницьких фермах і комплексах) тощо).
  3. Впровадження енергоефективних технологій на території ОТГ (як приклад, розвиток зеленої енергетики, виготовлення альтернативного палива (пілети, брикети), застосування новітніх технологій (автоматизація виробництва, контроль використання ресурсів і ін. тощо).

Більш детальна інформація за адресою: https://sbiz.club/10248/granty-na-vprovadzhennya-mistsevyh-initsiatyv-ta-investytsijnyh-proektiv-v-ob-yednanyh-terytorialnyh-gromadah2018/.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора