Відбулись громадські обговорення

Дата: 12.10.2018 08:33

10 жовтня в великому демонстраційному залі МЦКД відбулись громадські обговорення щодо проекту рішення про розгляд тарифу на пасажирські перевезення ПрАТ «Тальнівське АТП 17137» пасажирів на міських маршрутах загального користування в м. Тальне. Згідно з представленими розрахунками потрібно підняти вартість проїзду з 5 грн. до 7 грн. За словами керівника Віталія Накопюка без підняття тарифів просто не можливе подальше функціонування підприємства. Одним із можливих вирішень проблем є повністю закриття підприємства або як варіант залишити лишень один маршрут по місту. Варто зауважити, що підняття тарифу значною мірою спричинене підняттям цін на паливо, збільшенням заробітною плати та вартості запчастин та інших матеріалів.
Незважаючи на висвітлення в засобах масової інформації, на обговоренні було мало присутніх жителів міста. Шкода, що таке важливе питання не є цікавим для громадськості.