Патріотична година «Сповідь солдатських сердець»

Дата: 17.10.2018 12:10

В центральній бібліотеці діяли книжкові експозиції « Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра» та «Незборимі ми допоки в України є такі сини», які присвячені Дню Українського козацтва та Дню захисника України і за допомогою яких відвідувачі мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомитись з героями сьогодення – які нині боронять державу. 11 жовтня в читальному залі пройшла патріотична година «Сповідь солдатських сердець». Перед учнівською молоддю виступили ветерани АТО: Василь Данилюк, Андрій Цибулько, Артем Орищенко, Павло Кваша, В’ячеслав Лизогуб, отець Михайло Василюк. Із Днем захисника України від районної організації блоку Петра Порошенка «Солідарність» присутніх привітав Володимир Синьогуб. Учасники заходу схилили голови перед пам’яттю полеглих на Сході України тальнівчан та поклали квіти до меморіальних дошок Героїв.

Ведучі заходу директор Оксана Кобко та завідувач відділом обслуговування користувачів Ніна Токар.