Відбудеться громадське обговорення містобудівної документації

Дата: 18.10.2018 09:07

Тальнівська міська рада проводить  громадське обговорення містобудівної документації

Назва містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки площею 0,01га, частини кварталу житлової забудови обмеженої вулицями Графською та Парковою, з метою розташування гаража по вулиці Графській, 34в у місті Тальне Черкаської області.

Замовник – Тальнівська міська рада.

Виконавець – ПП «Білецький В.А.» (сертифікат серія АА№ 003224 від 15.07.2016)

Підстави розроблення – рішення сесії Тальнівської міської ради  від 31.07.2018 року

№ 24/8-14 «Про виготовлення детальних планів».

Мета розроблення – детальний план території розробляється з метою виконання вимог статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а також для визначення планувальних обмежень в межах існуючої земельної ділянки згідно  державних будівельних та санітарно-гігієнічних норм, встановлення «червоних» ліній і ліній регулювання забудови, параметрів забудови, отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянк для побудови гаража.

Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та параметрів забудови частини кварталу житлової забудови обмеженої вулицями Графською та Парковою в м. Тальному.

Місце ознайомлення – з основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в приміщенні міської ради каб.411 за адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 30-б, в робочі дні з 9.00 до 16.00 год.

Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Л.Макеєнко

Подання пропозицій (зауваженнь): – керуючись п.7 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постановою КМУ від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку  проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», пропозиції (зауваження) подаються: повнолітніми дієздатними фізичними особами, які проживають на території громади; юридичними особами, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території міста; власниками та користувачами земельних ділянок, розташованих на території міста та суміжних з нею територіях; представники самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на територію міста; народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад до Тальнівської міської ради і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил відповідно до ч.6 ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Строк подання пропозицій (зауваженнь): робочі дні з 9.00 до 16.00 год. до 18.11.2018 року (включно).

Проведення громадських слухань – 19.11.2018 року, о 15.00 год., в залі засідань міської ради, каб. 215-а, вул. Соборна, 30б, м. Тальне

В. о. міського голови                                      А.П.Белінська

до розпорядження міського голови

від 17.10.2018 року  № 141-Р

Склад робочої групи

з підготовки та проведення громадських слухань

Макеєнко Лариса Миколаївна

-  начальник відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету, голова робочоїгрупи;

Гуцал Світлана Володимирівна

- начальник загального відділу апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету;

Прилипко Віта Вікторівна

• спеціаліст з питань ЖКГ та комунальної власності відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища, інфраструктури, комунальної власності і містобудування апарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету;

Сокирко Анатолій Васильович

- спеціаліст І категорії, землевпорядник відділу земельних ресурсівапарату управління Тальнівської міської ради та її виконавчого комітету;

Накопюк Віталій Іванович

- голова постійноїкомісії з питаньжитлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг

(за згодою);

Володін Володимир Генадійович