17 жовтня відбулась зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою»

Дата: 18.10.2018 09:36

17 жовтня відбулась зустріч з представниками Програми «U-LEAD з Європою».
Метою зустрічі було знайомства та вивчення ходу справ Тальнівської міської ОТГ стосовно створення ЦНАП. Представники від Програми оглянули будівлю де планується розмістити ЦНАП та обговорили подальші кроки з представниками міської ради. На завершення свого візиту регіональний спеціаліст з напрямку покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» Надія Біленко у вигляді презентації проінформувала про Програму, майбутню співпрацю та подальші напрямки роботи. На презентації були присутні керівництво міської ради, представники Тальнівської РДА, депутати міської ради та громадськість. Нагадаємо, що Тальнівська громада подала заявку на участь в Програмі «U-LEAD з Європою» ще в серпні та нині є учасником 2 раунду. Нині основною складовою для подальших дій є приміщення, яке б повністю відповідало всім вимогам.