Учениця школи – чемпіонка України

Дата: 18.10.2018 09:39

З 03 по 07 жовтня на Центральному стадіоні міста Умань проходив фінал чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-16.
У змаганнях взяли участь 8 команд із різних областей України. Черкащину представляла уманська команда «Пантери», у складі якої з 2016 року виступає учениця Тальнівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 3 Софія Дядюшкіна. Вона основний гравець команди, без заміни відіграла всі матчі, забила два м’ячі. У напруженому та драматичному фінальному матчі «пантери» здолали вінничанок лише в серії післяматчевих пенальті.
Вітаємо нашу Софійку з черговим спортивним досягненням.
Невдовзі відбудеться чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-15, в якому у складі уманських «Пантер» візьмуть участь учні школи Погорецька Лілія, Беднарчук Анна та Корчевна Анастасія.