Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 22.10.2018 14:54

18 жовтня в актовій залі Тальнівського НВК відбулося урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
В ході заходу, секретом успіху поділилася дворазовий переможець обласного та учасник загальнонаціонального етапу – учениця 6 класу гімназії Козаченко Марина.
Про мету проведення, учасників та переможців обласних, загальноукраїнських етапів конкурсу розповіла голова методичного об’єднання, вчитель української мови і літератури, організатор шкільного етапу конкурсу Нерубайська Любов Андріївна.
Пісні про мову подарували глядачам тріо «Дожниця» (у складі Лідії Тицькун, Тетяни Вовк, Костенко Людмили), ансамбль «Дзвіночки» (керівник Мамієнко О.М.) та переможниця багатьох співочих конкурсів Тетяна Вовк.
Свято дало емоційний заряд і натхнення усім для написання творчих робіт.